Naujienos

Šią savaitę ikimokyklinio ugdymo “Lašiukų” grupės vaikai kalba apie draugystę, rūpinimąsi kitais ir… …apie sraiges! Mat “Lašiukų” grupėje apsigyveno visa sraigių šeimyna ir dabar vaikams didžiausias rūpesti, kaip tinkamai jomis pasirūpinti. Pirmiausia vaikai, padedami mokytojos Indrės, parūpino sraigių šeimynai namelį ir jame jaukiai įkurdino naujuosius gyventojus. Su vaikais vyko aptarimas, ką sraigės labiausiai mėgsta valgyti… Tad buvo nutarta parūpinti sveiko, kupino vitaminų, šviežio maisto: salotų lapų, moliūgo, agurko gabalėlių ir kitų gardumynų.
Mokytoja Indrė vaikams padarė staigmeną ir surengė be galo įdomią veiklą su robotuku sraige. Susipažinkite su “Qobo”! „Qobo“ yra labai galingas kodavimo mokymo robotas, skirtas supažindinti vaikus su nuostabiu robotų ir STEM švietimo pasauliu. Vaikai ant specialaus kilimėlio dėliojo sraigutei kelią, o po to jį turėjo įveikti sukurtą trasą ir pasiekti numatytą tikslą.
Žaidžiant su “Qobo” sraigute vaikai mokėsi dalintis, susitarti, mandagiai palaukti savo eilės, padėti draugui ir komandiškai veikti.
Įspūdžių visiems labai daug! Tačiau liko dar vienas labai svarbus darbas – sugalvoti sraigių šeimynai vardelius!
Tad laukite tęsinio! Būtinai pranešime, kaip sekasi sraigių šeimynai, kaip vaikams sekasi prižiūrėti ir rūpintis naujakuriais.
P. s. Didžiulis AČIŪ Ąžuolo mamytei, už padovanotą sraigių šeimyną!