Naujienos

Trečiadienį Kuršėnų lopšelis-darželis “Nykštukas” sulaukė svečių iš Ispanijos.  Mus aplankė dvi mokytojos – Alba Chilon ir Anna Albaa Montero Serra. Jos svečiavosi keletą dienų. Pirmą dieną (trečiadienį) buvo surengta ekskursija po lopšelį-darželį “Nykštukas” ir jo prieigas.
Svečiams buvo aktualu pasisemti gerosios patirties ir idėjų stebint pedagogų veiklas, susijusias su daržininkyste, kaip vaikai siekia ne tik išmokti auginti, pažinti daržoves, bet ir ugdosi sveikos mitybos įpročius, todėl grupėse vyko veiklos apie tai, kokių gėrybių ruduo padovanojo, ką galima rasti darže, kokie naminių daržovių privalumai ir pan. Atviras veiklas vedė logopedė Viktorija ir meninio ugdymo mokytoja Odeta. Svečiams buvo pademonstruota, kaip kūrybiškai galima žinias apie daržininkystę vaikams pertekti logopedinių bei muzikinių užsiėmimų metu.
Mokytojos iš Ispanijos domėjosi, kokios metodinės priemonės yra naudojamos ugdymo procese, kokios jų pritaikymo galimybės, domėjosi IKT panaudojimu veiklose, turimais jų resursais; apžiūrėjo lauko edukacines erdves, daržininkystės kampelius, dalyvavo “Sumanaus vaiko ugdymo” pristatyme.
Sekančią dieną svečiai lankėsi Kuršėnų lopšeliuose-darželiuose “Eglutė” ir “Žiedelis”, grožėjosi išpuoselėta įstaigų aplinka, sumaniai įrengtomis lauko bei grupių erdvėmis. Šiltas ir jaukus priėmimas, šypsenos, puiki atmosfera ir gera nuotaika, svečių teigimu, leido pasijusti kaip namuose.
Šiandien mokytojos iš Ispanijos lankosi Kaune. Tad linkime joms gerų įspūdžių, puikaus likusio laiko Lietuvoje! O mes skubame pasidalinti akimirkomis, kaip draugavome ir sukūrėme nuostabią bendryste su kolegėmis iš Ispanijos!
P.s. Tikimės, kad susiklostys aplinkybės dar susitiksim… gal Madride… 🙂