Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
TĖVELIS – MOKYTOJAS DVIEM VALANDOM – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Visą savaitę įstaigoje vyko projektas „Tėvelis – mokytojas dviem valandom“. Labai džiaugiamės aktyviu tėvelių įsitraukimu ir nuostabiomis veiklomis, kurios nepaliko abejingų nė vieno nykštukiečio! Organizuotos veiklos buvo kūrybingos, informatyvios, žaismingos ir tikrai KITOKIOS, nes vaikus darželyje mokė tėčiai ir mamos!

Tėveliai su vaikais sekė pasakas, gamino pyragus, net nulipdė ežiuką iš vaisių!

Vaikams buvo surengta edukacija apie Afrikoje gyvenančias didžiules sraiges, o visų geriausia, kad jas buvo galima apžiūrėti gyvai ir net paliesti!

Vyko pamokėlė apie mišką, jo gyventojus, augalus ir kaip saugiai elgtis gamtoje!

Darželyje lankėsi mama-policininkė, kuri papasakojo vaikams apie šią svarbią profesiją ir nusivedė vaikus į pačią tikriausią policijos nuovadą!

Projektą užbaigė Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų oro gynybos bataliono karių apsilankymas, kurie surengė vaikams aktyvią ir be galo įdomią edukaciją. Jos metu vaikai iš arti susipažino su kariškio profesija, „pasimatavo“ karinę liemenę, šalmą ir net bandė pataikyti į taikinį!

Štai, kokia įdomi ir neeilinė savaitė praėjo! Kiek visko daug ir įdomaus nuveikta!

Kaip nuostabu, kai sutelkę jėgas, kartu galime padaryti tiek daug dėl mūsų mažųjų!