Naujienos

Po dviejų mėnesių pertraukos lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ vėl krykštauja vaikai. Nors sugrįžimas į darželį ne toks, kaip įprasta – vaikučiai jau spėjo įprasti prie pokyčių ir smagiai leidžia laiką.

Tapo įprasta, kad tėveliai mažuosius palydi tik iki durų, čia vaikus perima auklėtojos, kurios pirmiausia pamatuoja vaikų temperatūrą. Po trumpos patikros vaikai atsiduria grupelėse. Tokiu principu veikia visi šalies darželiai.

Vaikų skaičius grupėse neviršija rekomenduojamų skaičių, kad būtų kuo daugiau erdvės ir būtų galima išlaikyti atstumus ne tik žaidžiant, bet ir miegant.

Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ laikomasi visų privalomų karantino reikalavimų. Taikomos giežtos higienos normos, vaikų grupės veiklą organizuoja atskirai. Reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, užtikrinamos apsaugos priemonės darbuotojams ir vaikų higienai. Su vaikais stengiamasi kuo daugiau gero laiko praleisti gryname ore.

Dalinamės šios savaitės įspūdžiais ir tikime: kada tėveliai ir pedagogai darbuojasi išvien – vaikai yra tiesiog laimingi!