Naujienos

2019 m. spalio 23 d. Šiaulių r. Kuršėnų l/d „Nykštukas“ įvyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Mes mokomės vieni iš kitų“, kurios tema – „Per vaiką žvelkime į save“. Konferencijos tikslas – diskutuoti apie laikmečio ugdymo iššūkius, pedagogo vaidmenį, kuriant modernią ugdymo įstaigą.

Konferencija prasidėjo įspūdingu teatralizuotu vaiduoklių ir raganų pasirodymu, kuris simboliškai paminėjo artėjantį Heloviną. Pasirodymo metu buvo pasveikinti renginio dalyviai ir pristatyta konferencijos tema.

Konferencijos dalyviai klausėsi paskaitos „Kaip atpažinti, pažinti ir susikurti save – sociokultūrinių kompetencijų ugdymosi problema“, kurią vedė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentas Liutauras Degėsys. Paskaitą apie „Tėvų įtaką ugdant vaiką lyderį“ skaitė psichologijos mokytoja magistrė Jurgita Kerežienė.

Konferencijos metu pristatyti puikūs ir informatyvūs vaizdiniai bei stendiniai pranešimai temomis: „Pedagogas, vaikas ir tėvai – ugdymosi partneriai“, „Žaidybinių intervencijų taikymas vaiko ugdymo procese“, „Šiuolaikiniai vaikai: iššūkiai ir galimybės“; „Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas – sėkminga vaikų socializacija ir kokybiškas ugdymas“, „Bendradarbiavimas su tėvais siekiant sėkmingo vaiko ugdymo“, „Šeimos ir įstaigos prasmingas bendradarbiavimas: misija įmanoma“, „Vidinės darnos šaltinis – sveikatai palankus elgesys“, „Savimasažo paslaptys bendrystei“, „Muzikavimo galia stiprinant vaiko psichinę sveikatą“, „Pirštukų galuose slypintis gimtosios kalbos grožis“, „Paltukas kaštonui. Vilnos vėlimas – nusiraminimo, apmąstymo, refleksijos laikas“ ir „Piešk! Refleksijos metodai ugdymo/si proceso metu“.

Už gardžias akimirkas dėkojame konferencijos rėmėjams: ŽŪB „Delikatesas“, bendrovei „Žemaitijos pienas“ UAB „Sanitex“, UAB „Ūkininkų Baristų duona“, UAB „Senasis Paventys, UAB „Romana“ ir Drąsučių kepyklai.

Nuoširdus AČIŪ Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ konferencijos organizacinei komandai.