Naujienos

“Stebuklingą naktį Velykų Bobutė, kartu su zuikiais, miško tankmėje nudažė 100 kiaušinių ir pavadino juos margučiais. Tačiau rytą niekaip negalėjo jų surasti. Zuikius rado, o margučių – ne! Todėl į pagalbą pasitelkė vaikus ir…”.
…Ir taip prasidėjo pasakiška Montessori ugdymo metodo “Riešutėlių” grupės edukacija Kuršėnų dvaro rūmuose pas Velykų Bobutę ir zuikių šeimyną!
Veiksmo, nuotykių ir emocijų būta labai daug. Pirmiausia, vaikai atvykę į Kuršėnų dvaro rūmus sužinojo, kad dingo daugybė margučių… Tada Velykų Bobutė išėjo jų ieškoti, o vaikai patraukė į dirbtuvėles, kur kūrė savo velykinius margučius. Rezultatas – neišpasakyto grožio vaikų numarginti kiaušinukai! Tačiau vaikų širdelės didelės ir geros – jie nepaliko bėdoje Velykų Bobutės ir nutarė padėti jai surasti dingusius margučius. Ir sutelkus jėgas dingusius margučius rasti pavyko! Velyku Bobutė be galo džiaugėsi radybomis, o vaikams atsidėkodama, surengė margučių ridenimo varžybėles, bei kiekvieną apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis!
Štai, kokia puikia edukacija prasidėjo “Riešutėlių” grupės vaikų Šv. Velykų laukimas.