Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
VAIKŲ KONFERENCIJA „ATRADIMŲ DŽIAUGSMAS“ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Šiandien mažųjų nykštukiečių atstovai, M. Montessori ugdymo metodo „Spindulėlių“ grupės ugdytiniai, Luknė, Beata, Ąžuolas ir Benediktas, kartu su mokytojomis Eugenija ir Loreta, dalyvavo Šiaulių r. Kužių mokyklos ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių ir mokytojų konferencijoje „Atradimų džiaugsmas“. Konferencijos tikslas – ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų viešo kalbėjimo įgūdžius, dalinantis savo patirtimi apie inovatyvią, kūrybišką, patyriminę, ieškojimais ir atradimais paremtą ugdomąją veiklą.
Konferencijos dalyviai turėjo parengti žodinius pranešimus su vaizdine medžiaga. Nykštukiečiai pristatė teatralizuotą pranešimą „Pastačiau aš gražų namą“. Vaikų pranešimas buvo inovatyvus, kūrybiškas, atspindintis ugdomąją veiklą paremtą ikimokyklinio ugdymo rekomendacijomis ,,Žaismė ir atradimai“.
Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų šauniaisiais nykštukiečiais!
Ačiū mokytojoms, paruošusioms ugdytinius konferencijai!