Naujienos

„Tele tiltas“… kas tai?

„Tele tiltas“… kas tai? Ogi, paprasta ir labai įdomi patirtis. Mūsų darželyje M. Montessori metodo grupėse „Tele tiltas“  jau tapo tradicinis. Ir mūsų draugystė su Mažeikių miesto lopšeliu – darželiu „Bitutė“ jau laiko patikrinta.

Sujungus visą aparatūrą (už ką esame dėkingos logopedei Viktorijai ir meno vadovei Odetai) visiems „Tele tilto“ dalyviams buvo smagu vėl susitikti. Lopšelio – darželio „Nykštukas“ direktorė Rima Andrulaitienė perdavė geriausius linkėjimus kolegėms ir pasidžiaugė nuoširdžia draugyste.

„Nykštukiečiai mes maži,

Norim augti dideli.

Stengiamės sveikai maitintis

Ir kas rytą eit mankštintis.“

Šiuo ketureiliu pristatėme lopšelį – darželį „Nykštukas“, kaip sveikatą puoselėjančią įstaigą. Svečius sveikino M. Montessori metodo „Spindulėlių“ ir „Riešutėlių“ grupių  vaikučiai ir auklėtojos metodininkės Eugenija Jurkienė ir Virginija Sutkienė.

Mažeikių miesto lopšelio – darželio „Bitutė“ kolegės iš ekrano mus pasveikino žemaitiškai ir visus labai pralinksmino. Dainelės ir pirštukų žaidimai skambėjo viso susitikimo metu.

Mūsų darželio vaikučiai pasidalijo savo sveikuolišku saldainių receptu. Svečiai iš ekrano galėjo stebėti visą saldainių gaminimo procesą.

„Tele tiltas“ – puikus būdas dalintis gerąja patirtimi. Pabandykite…

Auklėtoja metodininkė Eugenija Jurkienė