Naujienos

Nuaidėjęs Šiaulių apskrities jaunimo ir vaikų vokalo konkursas „Tau, Mama“, lopšeliui darželiui „Nykštukas“ atnešė puikius rezultatus – antrą vietą tarp penkiolikos dalyvių A kategorijoje (ikimokyklinis, priešmokyklinis amžius). Norisi pastebėti, kad tokį aukštą rezultatą darželio „Nykštukas“ vokalo studija užėmė pirmą kartą (vad. Odeta Stučinskienė).

Konkursą kasmet organizuoja Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija. Konkursas skirtas mamos dienai paminėti, todėl viena privaloma daina apie mamą. Dalyvių buvo ir iš Šiaulių miesto, ir iš apskrities (Kuršėnų, Joniškio, Kairių, Meškuičių ir kt.).  Komisiją sudarė trys narės – pirmininkė Rita Daukantaitė, Donvina Savickienė bei Daina Kavaliauskienė. Varžovai buvo tikrai stiprūs, bet puikios mergaitės (Vytė Albrikaitė, Danielė Juškaitė, Rusnė Meižytė) parodė savo vokalinius sugebėjimus ir puikų tarpusavio „bendravimą“ dainavimo metu. Mergaičių trio pademonstravo dvi skirtingo charakterio ir gana plataus diapazono daineles: E. Tolvaišienės „Jorė žemę atrakino“ ir lietuvių liaudies dainą „Užaugino mane motinėlė“, harmonizuotą vadovės Odetos Stučinskienės. Komisijos vertinimo kriterijai: dainelių skirtingas charakteris, originalus išpildymas, intonavimas, muzikalumas, sceninė išraiška. Viso to nebūtų pavykę pasiekti be komandinio darbo.

Ir mergaičių trio, ir vadovė yra be galo dėkingos mergaičių tėveliams ir mamytėms, kurie išties labai talkino. Repeticijos atostogų metu, pavėžėjimai, atsakingas požiūris į darbą ir šiltas bendravimas padėjo pasiekti gerų rezultatų. Tačiau, vokalistės konkursu neapsiriboja. Koncertavome Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro organizuojamame renginyje skirtame kovo 11-osios dienai paminėti, Kuršėnų meno mokykloje koncerte „Iš kartos į kartą“; ruošiamės Kuršėnų miesto šventės koncertui, kuris vyks gegužės 17 dieną, 18 val., todėl visus labai kviečiame dalyvauti. Taip pat gavome pakvietimą iš trečiojo amžiaus universiteto organizatorių dalyvauti jų organizuojamoje šventėje. Džiaugiamės, kad vaikai turi galimybių susipažinti su scena ir joje jaustis kaip namuose. Puikūs rezultatai ir nuoseklus darbas įpareigoja ir toliau tobulinti gražaus dainavimo subtilybes bei džiuginti visą mūsų darželio ir miesto bendruomenę!