Naujienos

Spalio 23 dieną, atsiliepdami į Sveikuoliuko kvietimą, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ ugdytiniai šventė Sveikuoliuko gimtadienį. Visi darželio vaikučiai, jų auklėtojos bei mamytės, nešinos įvairiausiais patiekalais sugužėjo į aktų salę. Patiekalai – ne paprasti, o sveikuoliški ! Lėkštėse puikavosi kirmėliukai, suverti iš vynuogių, bananų, drugeliai iš įvairiausių vaisių, kelmeliai iš virtų burokėlių, ežiukai iš kriaušių, kurie savo spygliukuose nešė džiovintus vaisius. Ant stalų pražydo vaisių ir daržovių puokštės, apelsininės gėlės, vietą ant stalo rado ir sveikuoliški sausainukai, morkų keksiukai, morkų – obuolių sultys ir dar daug įvairių vaišių.

Šventė prasidėjo gimtadienio dainele „Su gimimo diena“. Vaikai su savo auklėtojomis Sveikuoliukui (dietistė I. Petrylaitė) papasakojo, ką atnešė ant gimtadienio stalo, linkėjo būti sveikam, toliau valgyti daug vaisių ir daržovių. Sveikuoliukas papasakojo vaikams apie sveiko maisto naudą mūsų organizmui, minė mįsles, patarė kuo daugiau sportuoti, kartu su vaikais atliko linksmą mankštelę.

Kokia gimtadienio šventė be žaidimų! Todėl vaikai pakvietė Sveikuoliuką pašokti ratelį ,,Kas ten darže auga“. Šokant paaiškėjo, kad darže užaugo ir morkos, ir agurkai, ir pomidorai ir žirnių pilnos ankštys.

Sveikuoliukas, atsidėkodamas už gražią šventę, visiems vaikučiams padovanojo po raudonskruostį obuolį iš savo sodo.

Gimtadienio vedančioji (auklėtoja D. Andrikaitytė) visus pakvietė prie gausaus ir sveikuoliško vaišių stalo. Vaišinosi visi – maži ir dideli, oi kaip skanu buvo…Ir aš ten buvau, sveiko maisto ragavau, daug žinių įgijau J.

Vyr. auklėtoja Daiva Andrikaitytė

[nggallery id=33]