Naujienos

Rugsėjis sugrąžino mus iš vasaros džiaugsmų, pakvietė į rudenį – dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais voratinkliais pasidabinusį.
Vėl visi stojome į naują kelią – naujų darbų, atradimų, žaidimų, svajonių ir idėjų…
Ši Rugsėjo 1-oji nykštukiečiams labai maloniai ypatinga! Nykštukiečių bendruomenė susirinko į atnaujintą, dar dažais kvepiantį darželį!
Nuo pat ankstyvo ryto darželio kiemas buvo pilnas vaikiško juoko ir jaudulio, muzikos garsų bei džiugaus šurmulio. Šventiškai nusiteikę vaikučiai, tėveliai, darbuotojai rinkosi į darželio kiemą, kur vyko nuotaikinga rugsėjo 1-osios šventė. Šventės vedantieji išradingai pasveikino vaikučius su naujais mokslo metais, įtraukė mažuosius į džiaugsmingą dainų ir judesio šėlsmą. Nuoširdžius sveikinimus bendruomenei išsakė į svečius užsukusi Šiaulių r. savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Lipskienė, palinkėdama visiems drąsiai skleisti sparnus į svajonių išsipildymą. Sėkmingo, kūrybingo starto į naujus mokslo metus, pasitikėjimo, naujų įspūdžių linkėjo direktorė Natalja Staražinskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Dubinskienė.
O šventinis šurmulys darželyje dar nesibaigė ir šiandien nykštukiečiai šurmuliuos iki pat vakaro!