Naujienos

Š. m. spalio 27 d. vyko Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio darželio „Nykštukas“ organizuojama, jau tradicine tapusi, respublikinė konferencija „Mes mokomės vieni iš kitų“. Šių metų tema buvo „Sumanus vaikas – tvaraus pasaulio kūrėjas“.
Konferencijos metu gerąja darbo patirtimi, apie ekologinės kultūros formavimo pradmenis, vertybines nuostatas ir atsparumą vartotojiškumui, dalinos šalies pedagogai.
Nuotolinio renginio kviestinė viešnia, edukologė, visuminio šeimos ugdymosi studijos „Family Lab Academy“ įkūrėja Jovita Starkutė, plačiai apžvelgė sumanios visuomenės kūrimo, formavimo principus, vartotojiškumo kultūrą ir daugelį kitų svarbių aspektų, siekiant tvarumo, ekologijos, sumanaus vartojimo kasdienybėje.
Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybai už bendradarbiavimą organizuojant ir įgyvendinant kasmetinę konferenciją. O su visais mūsų sekėjais dalinamės konferencijos įrašu ir kviečiame paklausyti, pasisemti žinių, idėjų apie sumanų vartojimą kasdienybėje ir tvarios ateities kūrimą.