Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ IR MOKYTOJŲ PAŽINTINĖ – PRAKTINĖ KONFERENCIJA „KELIAUJU PO LIETUVĄ“ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Pasitinkant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ šurmuliavo didelis būrys mažųjų lietuvaičių, kurie atvyko į tradicine tapusią respublikinę ikimokyklinio amžiaus ugdytinių ir mokytojų pažintinę – praktinę konferenciją „Keliauju po Lietuvą“. Konferencijos tikslas – ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų viešojo kalbėjimo įgūdžius, palaikant ir skatinant patriotiškumą, tautiškumą ir meilę Lietuvai.

Svečiai sugūžėjo net iš septynių respublikos įstaigų. Tolimiausia kelionė laukė vaikučių iš Mažeikių lopšelio-darželio „Berželis“, Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“ ir Papilės S. Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“. Sulaukėme svečių ir iš Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Dainelė“, Šiaulių r. Kužių mokyklos, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“, Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcinio centro. O mūsų įstaigai atstovavo  šeimininkai – „Montessoriukų“ komanda.

Svečius pasveikino darželio vokalo studijos dainorėliai (mokytoja O Stučinskienė) ir direktorė Natalja Staražinskienė su vaikų tarybos nariu Simonu Tauba. Palinkėjo patirti daug džiugių emocijų ir susirasti naujų draugų.

Konferencijos dalyviai pristatė pranešimus apie savo gimtą miestą, jo įstoriją ir kvietė visus apsilankyti…Įsitikinome, kad mūsų gražioje šalyje gyventi tikrai labai gera. Visi dalyviai apdovanoti saldžiais prizais ir dalyvių sertifikatais.

Konferencijos organizatorės ‐ Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ mokytojos metodininkės Eugenija Jurkienė, Virginija Sutkienė ir Loreta Mickevičienė nuoširdžiai dėkoja dalyviams ir jau dėlioja planus kitų metų konferencijai.