Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
PASAULINĖ TELEVIZIJOS DIENA – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Labai geras daiktas
Yra televizorius,
Vos tiktai nubudus,
Aš galiu išvysti jus,
Pasaulio vaikai,
Pasaulio vaikai.

Šiuos Sigito Gedos žodžius tikriausiai patvirtintų kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas. J Ir tikriausiai nebūtų galima įsivaizduoti televizijos be televizoriaus. Tai kasdien naudojamas daiktas, per kurį sužinome karščiausias naujienas, žiūrime laidas ir filmus. Be televizijos šiandien milijonai žmonių nebeįsivaizduoja savo gyvenimo. Tai vienas svarbiausių informacijos šaltinių, pranešantis apie svarbiausius įvykius šalia mūsų ir visame pasaulyje. Tai taip pat patrauklus pažinimo bei edukacijos šaltinis, puiki laisvalaikio pramoga.

Lapkričio 21-oji – pasaulinė televizijos diena, kurią išradingai ir nuotaikingai sugalvojo paminėti mažieji mūsų montessoriukai. Vaikai, padedami mokytojų Loretos ir Augutės, surengė tiesioginę laidą „Montessoriukų TV“, kurios metu laidos vedėjas Kajus kalbino Montessori grupių ugdytinius, bei kviestinę laidos viešnią, direktoriaus pavaduotoją ugdymui, Dovilę. Laidos dalyviai pristatė Montessori grupės savitumą, pademonstravo, kaip veikti su montessorinėmis priemonėmis, deklamavo išmoktus eilėraštukus, dainavo daineles ir demonstravo pilietiškumą. Laidoje viešėdama Dovilė linkėjo vaikams išlikti tokiems kūrybiškiems ir sumaniems, išmokti daug naujų dalykų ir puikiai leisti laiką darželyje stebint ir pažįstant pasaulį daugiau per patyrimą, nei per televizorių.