Naujienos

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis “Nykštukas” nusiteikęs darbingai ir tęsia atsinaujinimo darbus!
Džiaugiamės Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, tarybos narių, švietimo ir sporto skyriaus, turto valdymo skyriaus,  švietimo paslaugų centro išskirtiniu dėmesiu švietimui, siekiant sudaryti kuo palankesnes ugdymo(si) sąlygas rajono vaikams. Esame dėkingi jiems už galimybę kurti visapusiškai saugią ir jaukią ugdymosi aplinką.
2022 m. vasarą Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ rekonstrukcijos darbus vykdė net kelios statybininkų komandos, kurios sparčiai dirbo ir per trumpą laikotarpį (2,5 mėn.) atnaujino šildymo, vandentiekio, vėdinimo sistemas, atliko 6 grupių sanitarinių mazgų remonto darbus. Visose grupėse yra atnaujintos prausyklos ir tualetai, pakeisti santechnikos prietaisai. Taip pat buvo atliktas kapitalinis virtuvės remontas, sumontuoti nauji dviejų laiptinių turėklai.
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“ pastatytas 1978 m. Šaltuoju metų laikotarpiu temperatūra vidaus patalpose – svyruojanti, netolygi, sienos ir langai pralaidūs, viduje jaučiama drėgmė, neefektyviai naudojama šilumos energija. Per 44 įstaigos veiklos metus keitėsi vaikai, darbuotojai – atėjo laikas atnaujinti ir lopšelio-darželio „Nykštukas“ pastatą. Taigi, jau šį rugsėjį pradedama ilgai laukta išorinė lopšelio-darželio „Nykštukas“ renovacija, kuri vyks iki 2023 m. rugsėjo 1 d.
Š. m. rugsėjo 14 d. įvyko dalies pastato perdavimas rangovams, apibrėžtos statybvietės ribos. Remonto darbus atliks UAB „Armada“. Šiuo metu su statybos darbų vadovais yra derinamas darbų eiliškumas ir jų atlikimo grafikas.
Po rekonstrukcijos lopšelis-darželis “Nykštukas” taps modernus bei jaukus mūsų mažiesiems ir visai bendruomenei, ekonomiškas, žiemą – šiltas, o vasara – vėsus. Bus atliktas lauko sienų, stogo ir fasado, pamatų ir rūsio perdangos šiltinimas, langų ir durų keitimas, vėdinimo sistemos įrengimas, gerbūvio darbai.
Tikimės visų bendruomenės narių supratingumo ir palaikymo. Apie darbų vykdymą ir įtaką įstaigos veiklai, informuosime. Mums labai svarbu, kad darželyje būtų jauku ir šilta.