Naujienos

Gimtadienis pati smagiausia šventė, kada susirenka visi draugai ir artimieji. Toks smagus praūžė ir Kuršėnų 483 gimtadienis. Pilnas draugų, vaikų klegesio ir juoko. Kuršėnų l/d „Nykštukas“, kaip pats geriausias gimtadienio draugas, dalyvavo abejose gimtadienio dienose.

Pirmoji diena prasidėjo iškilminga eisena, kur „Nykštukiečiai“ save stilingai „įrėmino“ pačių pasigamintame stilizuotame paveikslo rėmelyje. Spalvingi, kaip paveikslas, žygiavo kartu su visais draugais per miestą, garbingai nešdami ilgą trispalvę. Eisenos dalyviai, užkopę laiptais į Kultūros centro amfiteatro kiemelį, buvo pasveikinti Šiaulių rajono mero A. Bezaro ir kitų garbingų šventės svečių. Kuršėnams įteiktos šventinės regalijos, pažyminčios jog šiemet Kuršėnai – laikinoji Žemaitijos sostinė. Šventinę įžangą atliko du vaikų kolektyvai. Visus svečius pasveikino N. Bernotienės vaikų ansamblis, o svečių delegaciją iš užsienio pasveikino l/d „Nykštukas“ mergaičių trio (vad. O. Stučinskienė). Vaikai atliko specialiai svečiams ruoštą dainą „Blue Moon“.

Antrą gimtadienio dieną vyko įvairiausios mugės, žaidimai, edukacijos, o taip pat ir šokiai bei šventinis bėgimas. Mažieji „Nykštukiečiai“ dalyvavo organizuotuose masiniuose šokiuose, kurie vyko centrinėje Lauryno Ivinskio aikštėje. Bet užvis geriausiai pasirodė mažieji bėgikai, kuriuos treniravo mokytoja J. Katkutė. Iš devynių bėgusiųjų, net 4 užėmė prizines vietas! Valio “Nykštukui”, valio “Nykštuko” vaikučiams. Ir kaip tikri žemaičiai sakom – šventi bova poiki!

O. Stučinskienė