Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
KARTU PASKAITYKIM KNYGELĘ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Į Kuršėnų lopšelį-darželį “Nykštukas” atkeliavo tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę”. Šį projektą įstaigoje įgyvendina mokytojos Daiva, Virginija S., Loreta ir logopedė Viktorija.
Visą sausio mėnesį į ugomąsias veiklas bus įtraukiama vaikų rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba: ugdytiniai susipažins su rašytojos išleistomis knygelėmis, jas skaitys, iliustruos, inscenizuos, aptars, atsakys į daugybę klausimų… …sužinos, ar laimė išties yra lapė? Ar būna dienų, kai nieko nenutinka? Susipažins su Šmikiu Bilba; sužinos, ar šuo ir banginis išgelgėjo Vilnių; išsiaiškins paslapčiausią paslaptį ir kartu, su kiekvienos naujos knygelės herojais, ners į nuotykius, sužinos, patirs ir išgyvens naujas istorijas.
Viso projekto įgyvendinimo laiką ir jam pasibaigus, kviečiame tėvelius, kartu su vaikais, namuose paskaityti Evelinos Daciūtės knygeles, jas aptarti, pasidžiaugti nuostabiomis knygelių iliustracijomis, pasisemti patirties iš nepaprastų istorijų.
Būkime viena skaitanti bendruomenė, bendraukime, dalinkimės įspūdžiais! Kartu mokykime vaikus mylėti knygas, jas vertinti, jomis domėtis. Kartu su vaikais patirkime skaitymo ir pažinimo džiaugsmą!