Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
PAŽINTIS SU GYVŪNAIS – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupės vaikai lankėsi Jaunųjų gamtininkų centre „Gyvūnijos sodas“ ir „Katinų muziejuje“, edukacijoje „Pajusk emociją su gyvūnu – graužikai“. Išvykos tikslas –  supažindinti ugdytinius su gyvūnais.

Edukacijos metu, mažieji tyrinėtojai galėjo ne tik apžiūrėti gyvūnus, bet ir juos paliesti, palaikyti, paglostyti, o gidė apie kiekvieną jų papasakojo daug naudingos informacijos. Vaikai plėtojo patyriminį bei visuminį ugdymą(si) veiklose su gyvūnais, lavino emocinį intelektą per bendravimą su jais. Tikriausiai būtų sunku ir apsakyti, kiek įvairių emocijų mažieji patyrė šios edukacijos metu.

Be viso to, išvyko metu, vaikai lavino kultūringo saugaus elgesio įgūdžius, ugdėsi socialinius įgūdžius, mokėsi bendravimo, buvimo kartu, galimo pozityvaus elgesio įvairiose situacijose.