Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
FINALINIS KONCERTAS „NYKŠTUKUI 45-ERI“ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

„Su gimtadieniu, su jūra gėlių… Už dieną šią taures pripilsim saulės spindulių. Už gyvenimą… ČIA IR DABAR! Už tai kad mes kartu vėl esam, už tai, kad BŪSIM DAR!“ – šiais prasmingais žodžiais užsibaigė šventinė Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ 45-ojo gimtadienio fiesta, trukusi visą savaitę ir subūrusi draugėn didžiulę ir plačią nykštukiečių (esamų ir buvusių) bendruomenę.

Š. m. balandžio 21 d. Šiaulių r. savivaldybės kultūros centre vyko šventinis, finalinis Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ 45-ojo gimtadienio koncertas. Renginys prasidėjo trumpu filmuku, kuriame atsispindėjo nykštukiečio diena „Nykštuko“ darželyje, jį supanti aplinka, ugdymo procesas, vaikų ir darbuotojų mintys apie darželį ir ko jie palinkėtų „Nykštukui“ su gimtadieniu. Visus sveikino renginio vedėjai, mokytoja metodininkė Eugenija Jurkienė ir priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai Daimilė ir Domas. Šventinį sveikinimo žodį tarė įstaigos direktorė Natalja Staražinskienė, dėkodama susirinkusiems į šventinį vakarą ir linkėdama darželiui ilgų bei šviesių dienų. Jai antrino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dovilė Dubinskienė ir direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Algimantas Pozdniakas. Koncertą pradėjo ikimokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupės vaikų daina „Nupiešiu Lietuvą“. Vaikų daina apie Lietuvą įprasmino mažųjų meilę savo šaliai, gimtinei, juos supančiai aplinkai.

Šventinius sveikinimus tęsė Šiaulių r. meras Česlovas Greičius, buvusios darželio direktorės Irena Saunorienė, Rasa Piežienė. Renginio metu pagerbti ilgamečiai įstaigos darbuotojai, kuriems įteiktos mero, švietimo ir sporto skyriaus bei direktorės padėkos. Žiūrovus džiugino priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikų šokis „Važiuojam“, buvusių nykštukiečių mergaičių vokalo studija (vadovė O. Stučinskienė).

„Nykštuką“ su gimtadieniu sveikino ir buvusi ilgametė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Andrulaitienė, kuri buvo viena pirmųjų M. Montessori ugdymo metodo pradininkė Šiaulių rajone. Žiūrovai turėjo galimybę stebėti M. Montessori ugdymo metodo grupių vaikų įspūdingą „Madų šou“.

Į „Nykštuko“ gimtadienį susirinko būrys draugų: buvę darbuotojai, ugdytiniai, Šiaulių rajono ikimokyklinių įstaigų direktoriai, socialiniai partneriai, bičiuliai, kolegos ir visi, kuriems rūpi, kuriems patinka Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“. Belieka tikėtis, kad visų susirinkusiųjų išsakyti sveikinimai, palinkėjimai ir šviesios mintys pildysis. O mes visus dar kartą apkabinam, dėkojam UŽ TAI, KAD ESAM, UŽ TAI, KAD BŪSIM DAR!

 

Apie mus kalba: ŠIAULIŲ TELEVIZIJOS REPORTAŽAS APIE ĮSTAIGĄ

Apie mus rašo: ŠIAULIŲ R. SAVIVALDYBĖS NAUJIENOS