Naujienos

Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Jis padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kad gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patirtimi ir patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę kitų be galo šaunių dalykų. Ir kiekvienam yra labai svarbu turėti draugų!
Montessori ugdymo metodo “Riešutėlių” grupės vaikai, kartu su auklėtojomis Virginija ir Loreta, aiškinosi, kaip svarbu tinkamai sutarti, draugauti, jausti pagarbą vieni kitiems ir nesinaudoti patyčių nuodais. Nes tik DRAUGYSTĖ yra galingiausias priešnuodis, kuris ne tik nugali patyčių nuodus, bet ir gydo, kuomet širdelę skauda.
Vaikai, kartu su auklėtojomis, susikūrė specialius ženkliukus “Aš neskriaudžiu kitų! Prisijunk ir tu!”, įvykdė balsavimą, kurio metu nusprendė, kur bus kabinami ženkliukai ir aptarė šių ženkliukų naudojimo taisykles.
O pokalbiai apie draugystę ir kaip išvengti patyčių “Riešutėlių” grupėje vyksta ne tik veiklų metu – aktyviai įsitraukia ir tėveliai! Kviečiame pasigrožėti, kaip tėveliai su vaikais atliko namų darbus ir sukūrė “Draugystės žiedą”, kuris sudarytas iš šeimose kurtų žiedlapių, ant kurių surašytos mintys apie draugystę, draugus, meilę ir pagarbą kiekvienam žmogui.