Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
APLINKOSAUGINIO PROJEKTO “RŪŠIUOJU: SAU IR GAMTAI” ĮGYVENDINIMAS – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Kas gali būti šauniau vaikui už priešpiečius rudenėjančioje gamtoje!  Kas gali būti naudingiau už gamtos pažinimą bei saugojimą.
Šiandien Montessori metodo “Riešutėlių” grupės vaikai išsiruošė į Kuršėnų miesto parką, kur praleido nuostabią popietę. Vaikai į parką susiruošė ne be priežasties – visi įsitraukę aktyviai dalyvauja aplinkosauginiame projekte “Rūšiuoju: sau ir gamtai”.
Nykštukiečių išvykos misija buvo surinkti parke rastas šiukšles, stebėti rudenėjančią gamtą, pasiaiškinti apie gamtos saugojimą, tausojimą ir kaip tinkamai elgtis viešose vietose, parkuose – kur dėti turimas šiukšles.
Vaikams parke pavyko rasti nemažai plastikinių kamštelių! Juos surinkę, mažieji rūšiavo kamštelius pagal spalvą ir dydį. Po to parsinešė juos į savo grupę, sudėjo į specialias talpas, kuriose kaupiami kamšteliai akcijai “Kamštelių vajus”.