Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
APIE ŽIEMOJANČIUS PAUKŠČIUS IR NE TIK – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Apie žiemojančius paukščius ir ne tik, viską žino Montessori ugdymo metodo “Spindulėlių” ir “Riešutėlių” grupių vaikai.
Štai, kokios įdomios užduotėlės buvo atliktos su mažaisiais ornitologais, kalbant apie paukščius, kodėl vienį lieka žiemoti, o kiti skrenda į šiltus kraštus.
Vaikai mokėsi skirti paukščių požymius, aiškinosi jų ypatumus, kalbėjo apie tai, kuo minta žiemojantys paukšteliai, kaip jie išgyvena, kai lauke būna labai labai šaltą.
Labai džiugu tai, kad vaikai, pasitelkę kūrybiškumą ir išmonę, sukūrė nuostabių darbelių su paukšteliais, taip įprasmindami savo žinias, o kai kurie vaikai, kartu su tėvaliais nusprendė, kad geriausia dovana žiemojantiems paukšteliams – lesyklėlės. Vaikai noriai gamino lesyklėles iš įvairių grūdų, saulėgrąžų, sėlenų ir želatinos. O pagamintas lesyklėles pakabino lauko aikštelėse, kur galėjo stebėti kaip jų dovanomis džiaugiasi paukšteliai. Namuose, vaikai su tėveliais, įvairiomis spalvomis ir priemonėmis puošė žiemojančius paukščius, o jų darbeliai džiugino visus darželio bendruomenės narius.