Warning: Creating default object from empty value in /home/kursenunykstu/domains/kursenunykstukas.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
,,RIEŠUTĖLIŲ“ GRUPĖS UGDYTINIAI LOPŠELIO-DARŽELIO BENDRUOMENEI PRISTATĖ SPEKTAKLĮ ,,LIETAUS LAŠELIO KELIONĖ“ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

Naujienos

Pas mus projektai įgauna tęstinumą, praturtina ne tik jo dalyvius, bet ir visą bendruomenę.
Respublikinis projektas ,,Lietaus lašelio kelionė 2024“  įtraukė ,,Riešutėlių“ gr. ugdytinius tyrinėti vandenį, jo savybes ir galimybes bei plėsti turimas žinias, iš kur atsiranda vanduo?
Vaikai atsakymo ieškojo pasakoje ,,Vandens lašelio kelionė“ , kuri ne tik atsakė išsikeltą klausimą, bet ir sužadino vaikų kūrybiškumą ir norą vaidinti… Galiausiai, vaikų improvizacijos, padedant meninio ugdymo mokytojai, virto puikiu SPEKTAKLIU, kuriuo ,,Riešutėliai“ dalinosi ne tik su brangiausiais žiūrovais – tėveliais, bet ir su visais nykštukiečiais.
Kiek ovacijų skambėjo salėje mažiesiems aktoriams, kiek pasididžiavimo bendra kūrybine veikla ,,Riešutėlių“  akyse, nes gera dalintis įgyta patirtimi.