Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje “Nykštukas” įgyvendintas finansinis projektas – sveikatinimo iniciatyva “Palei Ventą su Juventa”. Projekto tikslas – didinti Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenės fizinį aktyvumą, skatinti ekologišką, gamtą ir sveikatą tausojantį laisvalaikį.
Nuo praėjusios savaitės darželio ugdytiniai, bei visa “Nykštuko” bendruomenė, po truputį ruošėsi pagrindiniam projekto tikslui – pėsčiųjų žygiui. Įstaigos darbuotojai ir vaikai kiekvieną dieną leidosi į trumpus žygius, kartu su visuomenės sveikatos specialiste Enrika mokėsi apie gamtoje tykančius pavojus bei saugų elgesį prie vandens telkinių.
Birželio 22 dieną visa “Nykštuko” bendruomenė leidosi į žygį “Palei Ventą su Juventa”. Žygis prasidėjo darželio kieme, iš kurio keliavome prie Kuršėnų sporto mokyklos. Ten susitikome su mažaisiais žygio dalyviais. Atlikę grupinę mankštą leidomės ieškoti mūsų mylimos upės Ventos. Radom! O radę patraukėme į Kuršėnų miesto parką, kur laukė poilsis ir užkandžiai. Na, o pailsėjus ir pasišnekučiavus, grįžome atgal į savo grupes, kur laukė gardūs pietūs bei saldus pietų miegelis.
Labai džiaugiamės įgyvendintu projektu! Žygis suteikė daug teigiamų emocijų ir svarbiausia – pabuvome kartu!